Home

Blink muncitor vizitator cfr fotbal Cimitir Mărime relativă lamă

Românul de la adversara lui CFR Cluj din Conference League avertizează:  „Venim în România cu tupeu, să batem!”
Românul de la adversara lui CFR Cluj din Conference League avertizează: „Venim în România cu tupeu, să batem!”

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - ❤️ VICTORIE ÎN LIGA 1! Campioana CFR învinge  FCSB cu 2-0 în derby-ul etapei 13! #cfr #campionii #cluj #fcsb #bucuresti  #liga1 #fotbal #meci #goal #gol | Facebook
Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - ❤️ VICTORIE ÎN LIGA 1! Campioana CFR învinge FCSB cu 2-0 în derby-ul etapei 13! #cfr #campionii #cluj #fcsb #bucuresti #liga1 #fotbal #meci #goal #gol | Facebook

Fotbal - CFR Cluj și Craiova au solicitat o schimbare în regulamentul FRF  !!! - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania
Fotbal - CFR Cluj și Craiova au solicitat o schimbare în regulamentul FRF !!! - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania

Trei reveniri anunțate de Dan Petrescu la CFR Cluj înaintea meciului cu  Randers: "Fără ei n-ai cum să joci fotbal"
Trei reveniri anunțate de Dan Petrescu la CFR Cluj înaintea meciului cu Randers: "Fără ei n-ai cum să joci fotbal"

CFR 1907 | Site-ul oficial al echipei CFR 1907 Cluj

Minge mare alb-vișinie CFR Cluj - cocosport.ro

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - 🏆 RĂMÂNEM CAMPIONII ROMÂNIEI! 🏆 🦠 Despărțiți  de inamicul invizibil, uniți de aceeași dorință! La capătul unuia dintre  cele mai dificile sezoane din istoria fotbalului românesc,
Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - 🏆 RĂMÂNEM CAMPIONII ROMÂNIEI! 🏆 🦠 Despărțiți de inamicul invizibil, uniți de aceeași dorință! La capătul unuia dintre cele mai dificile sezoane din istoria fotbalului românesc,

CFR Cluj, calificată în primăvara Conference League! De când n-au mai  trecut românii de grupe - Eurosport
CFR Cluj, calificată în primăvara Conference League! De când n-au mai trecut românii de grupe - Eurosport

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - Home | Facebook

CFR 1907 CLUJ Juniori

Surpriză la meciul CFR Cluj-Hermannstadt. Campioana României, învinsă de  sibieni în prelungiri
Surpriză la meciul CFR Cluj-Hermannstadt. Campioana României, învinsă de sibieni în prelungiri

Un nou TUN la CFR Cluj. E transferul carierei pentru fotbalistul lui  Petrescu. Semnează direct în Liga Campionilor
Un nou TUN la CFR Cluj. E transferul carierei pentru fotbalistul lui Petrescu. Semnează direct în Liga Campionilor

Galatasaray a pus ochii pe un fotbalist de la CFR Cluj! Fatih Terim anunță:  „Dacă nu facem transferul acum, ei ne vor cere 10 milioane de euro!”
Galatasaray a pus ochii pe un fotbalist de la CFR Cluj! Fatih Terim anunță: „Dacă nu facem transferul acum, ei ne vor cere 10 milioane de euro!”

Mario Camora, avertisment înaintea meciului CFR Cluj - AZ Alkmaar. „Poate  că e ultima șansă!”
Mario Camora, avertisment înaintea meciului CFR Cluj - AZ Alkmaar. „Poate că e ultima șansă!”

Fostul jucător al lui CFR Cluj nu îi vede bine pe „vișinii” după egalul cu  Ballkani: „Le va fi greu să evite ultimul loc în grupă”
Fostul jucător al lui CFR Cluj nu îi vede bine pe „vișinii” după egalul cu Ballkani: „Le va fi greu să evite ultimul loc în grupă”

CFR Cluj, ofertă pentru atacantul care a impresionat în România:  "Contractul este mai bun!" | Sport.ro
CFR Cluj, ofertă pentru atacantul care a impresionat în România: "Contractul este mai bun!" | Sport.ro

FC Argeş - CFR Cluj 0-6. Campioana României, set la zero în Trivale. Are 5  puncte peste FCSB. Video - Fanatik.ro
FC Argeş - CFR Cluj 0-6. Campioana României, set la zero în Trivale. Are 5 puncte peste FCSB. Video - Fanatik.ro

Fotbal: CFR Cluj a câştigat Supercupa României, după 4-1 cu FCSB la  loviturile de departajare
Fotbal: CFR Cluj a câştigat Supercupa României, după 4-1 cu FCSB la loviturile de departajare

Focarul De Coronavirus De La CFR Cluj Se Extinde. Au Fost Depistate încă 5  Cazuri De COVID-19 | Libertatea
Focarul De Coronavirus De La CFR Cluj Se Extinde. Au Fost Depistate încă 5 Cazuri De COVID-19 | Libertatea

Ce urmează acum pentru CFR Cluj, după calificarea în primăvara europeană și  câți bani a câștigat campioana României - Eurosport
Ce urmează acum pentru CFR Cluj, după calificarea în primăvara europeană și câți bani a câștigat campioana României - Eurosport