Home

suspicios Îmbunătăţi drept inainte rezultat farul pentru Suplimentar Înclinat

We Love Sport Liga 1 FCSB-Farul 2-0. Au marcat Malcom, Tavi și Rusandu!

CS Mioveni - Farul 1-1 » Încă un pas greșit pentru trupa lui Hagi în lupta  la play-off
CS Mioveni - Farul 1-1 » Încă un pas greșit pentru trupa lui Hagi în lupta la play-off

CSM Alexandria, rezultat istoric cu Farul

Rezultat șocant în Liga 1. Farul a învins FC Botoșani cu 8-0 și a stabilit  scorul campionatului. Cum a reacționat Gică Hagi - VIDEO - Playtech Știri
Rezultat șocant în Liga 1. Farul a învins FC Botoșani cu 8-0 și a stabilit scorul campionatului. Cum a reacționat Gică Hagi - VIDEO - Playtech Știri

Video | Farul - CFR Cluj 0-0. Constănțenii, OUT din Cupa României!  Ardelenii merg în sferturi, după un meci cu un om în plus
Video | Farul - CFR Cluj 0-0. Constănțenii, OUT din Cupa României! Ardelenii merg în sferturi, după un meci cu un om în plus

REZULTATE EXCELENTE PENTRU JUNIORI - FC Rapid 1923

Chindia Târgoviște - Farul Constanța, rezultat final. Gol în prelungirile  meciului, VAR-ul a intervenit | DCNews
Chindia Târgoviște - Farul Constanța, rezultat final. Gol în prelungirile meciului, VAR-ul a intervenit | DCNews

VIDEO | FCSB - Farul 0-2. Jefte şi Ghiţă au adus victoria "marinarilor".  Hagi l-a surclasat pe Petrea!
VIDEO | FCSB - Farul 0-2. Jefte şi Ghiţă au adus victoria "marinarilor". Hagi l-a surclasat pe Petrea!

Gică Hagi a luat decizia finală în cazul lui Alibec! Ce se întâmplă cu  atacantul după pauza competițională - Eurosport
Gică Hagi a luat decizia finală în cazul lui Alibec! Ce se întâmplă cu atacantul după pauza competițională - Eurosport

Unirea Slobozia pierde în meciul amical cu Farul Constanța -  InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița
Unirea Slobozia pierde în meciul amical cu Farul Constanța - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița

Clasament încins în Liga 1, după FC Botoșani - Farul » Primele 5 echipe,  despărțite de un punct!
Clasament încins în Liga 1, după FC Botoșani - Farul » Primele 5 echipe, despărțite de un punct!

Program și rezultate Liga 3 - Sezon regular — Farul Constanța

Farul – FC Argeș, Live Video Online, de la ora 18:30, în etapa 10

CFR - Hermannstadt 0-1: În urma acestui rezultat, Farul termină anul pe  primul loc în Superligă - focuspress.ro
CFR - Hermannstadt 0-1: În urma acestui rezultat, Farul termină anul pe primul loc în Superligă - focuspress.ro

FOTO | FCSB - Farul Constanța 0-2. Victorie uriașă pentru echipa lui Hagi  în lupta pentru play-off. FCSB rămâne la 11 puncte în spatele liderului CFR  Cluj - Playsport
FOTO | FCSB - Farul Constanța 0-2. Victorie uriașă pentru echipa lui Hagi în lupta pentru play-off. FCSB rămâne la 11 puncte în spatele liderului CFR Cluj - Playsport

FCSB - Farul 0-2. Echipa lui Hagi, recital pe Arena Națională

FC Botoșani - Farul Constanța 0-2 | Moldovenii ratează ocazia de a urca pe  podium! Dussaut și Adi Petre îl fac fericit pe Gheorghe Hagi
FC Botoșani - Farul Constanța 0-2 | Moldovenii ratează ocazia de a urca pe podium! Dussaut și Adi Petre îl fac fericit pe Gheorghe Hagi

Rapid si Farul au remizat in deschiderea etapei a 15-a. Mutu, nemultumit de  rezultat - Onlinesport.ro
Rapid si Farul au remizat in deschiderea etapei a 15-a. Mutu, nemultumit de rezultat - Onlinesport.ro

Superliga, etapa 21: FC Voluntari - Farul Constanța 1-1 — Farul Constanța

rezultat FCSB Farul Constanța - Stiri - spotmedia.ro

FC Argeș - FC Farul, de la ora 15, Live Video Online, în etapa a 12-a din  Liga 1! Gică Hagi așteaptă prima victorie în deplasare, din acest sezon
FC Argeș - FC Farul, de la ora 15, Live Video Online, în etapa a 12-a din Liga 1! Gică Hagi așteaptă prima victorie în deplasare, din acest sezon

FC Botoșani - Farul Constanța: 0 - 2. Farul câștigă la pas meciul de la  Botoșani și îl face fericit pe Gică Hagi - Playsport
FC Botoșani - Farul Constanța: 0 - 2. Farul câștigă la pas meciul de la Botoșani și îl face fericit pe Gică Hagi - Playsport

Meciuri - Program FC FARUL CONSTANTA - Liga 1 - Liga Profesionistă de Fotbal

Video | Farul - FCSB 0-1. Un autogol a decis soarta meciului. Roș-albaștrii  au 7 victorii la rând în campionat
Video | Farul - FCSB 0-1. Un autogol a decis soarta meciului. Roș-albaștrii au 7 victorii la rând în campionat

Farul Constanța, victorie chinuită cu CS Mioveni! Liderul din SuperLigă a  ajuns la 7 meciuri fără înfrângere - Eurosport
Farul Constanța, victorie chinuită cu CS Mioveni! Liderul din SuperLigă a ajuns la 7 meciuri fără înfrângere - Eurosport

Farul II preia șefia Seriei a III-a din Liga a III-a după 2-0 la Voluntari  II — Academia Hagi
Farul II preia șefia Seriei a III-a din Liga a III-a după 2-0 la Voluntari II — Academia Hagi

Farul a răpus Rapidul chiar în Giulești și este lider în Grupa C din Cupa  României. Mutu, două eșecuri la rând - Eurosport
Farul a răpus Rapidul chiar în Giulești și este lider în Grupa C din Cupa României. Mutu, două eșecuri la rând - Eurosport