Home

preambul Aplicat Mark jos viitorul gent tv construieste bunăvoință Monument

Gent - Viitorul 6-3, în turul 2 Europa League. Echipa lui Hagi, învinsă cu  scor de tenis - Playtech Știri
Gent - Viitorul 6-3, în turul 2 Europa League. Echipa lui Hagi, învinsă cu scor de tenis - Playtech Știri

GENT - VIITORUL // Motivul pentru care meciul echipei lui Hagi nu e la TV:  „Ne întoarcem în timp, putem «vedea» meciul la radio”
GENT - VIITORUL // Motivul pentru care meciul echipei lui Hagi nu e la TV: „Ne întoarcem în timp, putem «vedea» meciul la radio”

Viitorul - Gent, live, Turul II al preliminariilor Europa League

GENT - VIITORUL 6-3 | Echipa lui Hagi a pierdut SETUL, dubla lui Tiru amana  decisivul! Reusita EXTRATERESTRA a lui Mladen, apararea a fost horror in  prima repriza | Sport.ro
GENT - VIITORUL 6-3 | Echipa lui Hagi a pierdut SETUL, dubla lui Tiru amana decisivul! Reusita EXTRATERESTRA a lui Mladen, apararea a fost horror in prima repriza | Sport.ro

Viitorul - Gent 2-1 | Echipa lui Gică Hagi a obținut victoria, dar nu a  fost suficient pentru calificare
Viitorul - Gent 2-1 | Echipa lui Gică Hagi a obținut victoria, dar nu a fost suficient pentru calificare

Viitorul - Gent. Meci din turul preliminar Europa League | TVR.RO

Cine transmite la TV meciurile FCSB, CSU Craiova și Viitorul, în turul 2  Europa League - Playtech Știri
Cine transmite la TV meciurile FCSB, CSU Craiova și Viitorul, în turul 2 Europa League - Playtech Știri

VIITORUL - GENT // Cu stadionul plin! Biletele pentru returul cu Gent s-au  epuizat încă de miercuri seara
VIITORUL - GENT // Cu stadionul plin! Biletele pentru returul cu Gent s-au epuizat încă de miercuri seara

Liga Europa. Turul Trei Preliminar, Prima Manșă. Gent - Viitorul 5-0.  Dobrogenii Au Fost La Măcelăriți! Gică, Bine Că Nu S-a Dat La TV! |  Libertatea
Liga Europa. Turul Trei Preliminar, Prima Manșă. Gent - Viitorul 5-0. Dobrogenii Au Fost La Măcelăriți! Gică, Bine Că Nu S-a Dat La TV! | Libertatea

Antrenorul lui Gent, doar cuvinte de laudă pentru Viitorul: ”Este un  adversar de valoare, o echipă tânără și talentată”
Antrenorul lui Gent, doar cuvinte de laudă pentru Viitorul: ”Este un adversar de valoare, o echipă tânără și talentată”

Hagi a primit o ofertă în direct la TV, după umilința cu Gent: "Suntem în  lucru pentru el"
Hagi a primit o ofertă în direct la TV, după umilința cu Gent: "Suntem în lucru pentru el"

GENT - VIITORUL, turul II preliminar din Europa League: LIVE + VIDEO + FOTO

EUROPA LEAGUE // Cine televizează FCSB - Alashkert, U Craiova - Honved și  Viitorul - Gent
EUROPA LEAGUE // Cine televizează FCSB - Alashkert, U Craiova - Honved și Viitorul - Gent

EXCLUSIV | Cine va difuza dubla dintre Viitorul și Gent, din turul 2 al  Europa League
EXCLUSIV | Cine va difuza dubla dintre Viitorul și Gent, din turul 2 al Europa League

KAA Gent - Viitorul Constanta LIVE Europa League (Repriza a-2-a) - YouTube

Viitorul a plecat in Belgia fara Hagi! Vor avea un sustinator surpriza in  tribune la meciul cu Gent: "Cel mai probabil va fi acolo" | Sport.ro
Viitorul a plecat in Belgia fara Hagi! Vor avea un sustinator surpriza in tribune la meciul cu Gent: "Cel mai probabil va fi acolo" | Sport.ro

Gent's Vadis Odjidja-Ofoe pictured during a press conference of Belgian  soccer team KAA Gent, Wednesday 24 July 2019 in Gent, in preparation of  tomorrow's match against Romanian club FC Viitorul Constanta in
Gent's Vadis Odjidja-Ofoe pictured during a press conference of Belgian soccer team KAA Gent, Wednesday 24 July 2019 in Gent, in preparation of tomorrow's match against Romanian club FC Viitorul Constanta in

FOTBAL:KAA GENT-FC VIITORUL, LIGA EUROPA (25.07.2019) - Lead.ro

Video | Viitorul - Gent 0-0. Echipa lui Hagi a părăsit Europa fără gol  marcat
Video | Viitorul - Gent 0-0. Echipa lui Hagi a părăsit Europa fără gol marcat